Nieuwe collega gevonden en verdere uitbreiding gezocht

Per 7 maart is Annechien Dingemans gestart als interim- en projectmanager bij Humanagement en sindsdien ook actief bij twee van onze opdrachtgevers. Een prachtige start! Gezien onze ambitie en aantrekkende markt zijn wij op zoek naar een volgende uitbreiding van ons team. Ben jij een ambitieuze professional met 3 tot 5 jaar werkervaring die toe is aan een uitdagende carrièrestap en wil bijdragen aan de verdere groei van Humanagement? Dan nodigen we je graag uit om te solliciteren.

2016-04-20 13:26:00
Per 7 maart is Annechien Dingemans gestart als interim- en projectmanager bij Humanagement en sindsdien ook actief bij twee van onze opdrachtgevers. Een prachtige start! Gezien onze ambitie en aantrekkende markt zijn wij op zoek naar een volgende uitbreiding van ons team.

Volg ons op

Copyright 2016

Contact

+31 (0) 15 21 50 015 
mail@humanagement.nl
Route