Nieuwe collega's en nieuwe vacature bij Humanagement

Op 15 augustus is Angela kleine Schaars gestart als interim- en projectmanager bij Humanagement, en per 1 oktober mogen wij nog een nieuwe collega verwelkomen. Gezien onze ambitie en aantrekkende markt willen wij ons team graag nog verder uitbreiden. Ben jij een ambitieuze professional met 7 tot 10 jaar werkervaring die toe is aan een uitdagende carrièrestap en wil bijdragen aan de verdere groei van Humanagement? Dan nodigen we je graag uit om te solliciteren.

2016-08-31 00:00:00
Op 15 augustus is Angela kleine Schaars gestart als interim- en projectmanager bij Humanagement, en per 1 oktober mogen wij nog een nieuwe collega verwelkomen. Gezien onze ambitie en aantrekkende markt willen wij ons team graag nog verder uitbreiden.

Volg ons op

Wat kunnen we voor u betekenen?

Bel mij terug

Heeft u een vraagstuk dat u met ons wilt bespreken, neem dan telefonisch contact met ons op of laat een terugbelverzoek achter.

Informatie aanvragen

Wilt u meer informatie over ons team, diensten, portfolio of expertise?

Copyright 2016

Contact

+31 (0) 15 21 50 015 
mail@humanagement.nl
Route